Elsa Digital marketing Agency

خدمات السا

طراحی سایت حرفه ای

ما در السا بر این باور هستیم که به جای نوشتن مقالات بلند و طولانی، نمونه کارهای خود را در اختیار شما قرار دهیم تا نه تنها با خدمات دیجیتال مارکتینگ السا آشنا شوید، بلکه مطمئن شوید که تجربه‌ی انجام هر پروژه‌ای، در تیم متخصص السا وجود دارد. نمونه کارهای ما، تضمینی بر صحت عملکرد ما است.

طراحی وبسایت

وبسایت نه تنها حکم ویترین را داشته و به کمک آن، تمامی خدمات ارائه شده به مخاطبان نمایش داده می‌شود، بلکه جنبه‌ی عملیاتی نیز دارد. منظور از عملیاتی بودن، همان خدماتی است که از طریق وبسایت به مخاطبان عرضه می‌شود. چند نمونه کاری که در ادامه نمایش داده می‌شود، هر کدام ویژگی‌های خاص خود را داشته که به صورت اختصاصی با توجه به ماهیت هر کسب و کار، اجرا خواهد شد.

اگر میخواهید مطمئن باشید که وبسایت شما نه تنها زیباست، بلکه تمامی نیازهای شما را برطرف می‌کند، از همان اول قدم‌های خود را در مسیر درست بردارید. لیستی از سایت‌هایی که تا کنون عملیاتی شده، در اختیار شما قرار گرفته تا نیازهای خود را با آن مقایسه کرده و مطمئن شوید که بهترین وبسایت را انتخاب می‌کنید.

طراحی سایت ❤️ رو به السا بسپر
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  وبسایت نوبت دهی آنلاین

  بسیاری از کسب و کارها، هنوز هم به صورت سنتی اداره می‌شوند. این در حالی است که تکنولوژی به کمک ما آمده تا حجم کارهای روزمره را کمتر کنیم و زمان بیشتری را به خدمت رسانی (و صد البته کسب درآمد) اختصاص دهیم. مرکز دندانپزشکی درفام، جزو اولین دندانپزشکی‌های تهران و حتی ایران است که سامانه تمام اتوماتیک رزور نوبت را استفاده کرده است. مفتخریم که با مجموعه‌ی درفام همکاری کرده و تمامی خدمات رزرواسیون آن‌ها (از رزرو وقت تا ارسال پیامک یادآوری و تا ثبت نظرات مراجعین) را آنلاین نموده‌ایم.

  ویژگی‌های وبسایت نوبت دهی آنلاین

  وبسایت شرکتی و چند زبانه

  وقتی کسب و کار شما گسترش یابد و قصد داشته باشید که بیرون مرزها، خدمات و محصولات خود را به مخاطبان معرفی کنید، وبسایت شرکتی و چند زبانه بهترین پیشنهاد ما است. یک وبسایت، یک هویت برند، اما در زبان محلی مناطق هدف. فارغ از خدمات و محصولات، تمام مخاطبان زمانی به شما بیشتر اعتماد می‌کنند، که به زبان خودشان صحبت کنیم.

  ویژگی‌های وبسایت شرکتی و چند زبانه

  وبسایت فروش پکیج‌های ویدئویی

  بسیاری از کسب و کارهای آموزشی، به جای برگذاری کلاس‌های حضوری و یا برگذار کردن سیمنار و وبینار، یکبار و فقط یکبار پکیج‌های ویدئویی خود را ضبط کرده و از طریق وبسایت به مخاطبان خود عرضه می‌کنند. این مدل وبسایت، انتخاب ایده‌آلی برای کسب و کارهای آموزشی بوده که با استقبال بی نظیری روبرو شده است.

  ویژگی‌های وبسایت فروش پکیج‌های ویدئویی

  وبسایت فروشگاهی

  یکی از محبوبترین مدل‌های وبسایتی، وبسایت فروشگاهی است که تمامی پروسه‌ی فروش به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان روز، شما فقط تراز مالی خود را بررسی خواهید کرد. در وبسایت فروشگاهی، محصولات فیزیکی را به بهترین نحو به نمایش می‌گذاریم و مشتری فقط با چند کلیک، محصول شما را خریداری خواهد کرد.

  ویژگی‌های وبسایت فروشگاهی

  بلاگ تخصصی

  در دنیای امروز، مخاطبان تنها به کسب و کارهایی اعتماد می‌کنند که از دانش و تجربه‌ی آن‌ها مطمئن باشند. بلاگ تخصصی، یکی از بهترین روش‌های جلب اعتماد مخاطبان است. هنگامیکه مخاطب به دنبال پاسخ یک سوال تخصصی است، مطالب شما به مخاطبان نمایش داده شده و به همین روش، اعتماد وی را جلب خواهید کرد. برند شما، به عنوان یک متخصص در ذهن مخاطبان حک شده و هنگامیکه قصد خرید داشته باشند، مطمئن باشید که به سراغ شما خواهند آمد.

  ویژگی‌های بلاگ تخصصی

  وبسایتی مخصوص به شما

  تقریبا تمامی مدل‌های وبسایتی در نمونه‌های بالا مطرح شد. با این حال، اگر نوع خاصی از طراحی سایت مد نظر شماست که در لیست بالا نبود، کافی است که فرم زیر را پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. علاوه بر آن، اگر قصد دارید تا یک وبسایت جدید و منحصر به فرد را برای کسب و کارتان اجرا نمایید، باز هم کافی است تا فرم زیر را تکمیل کنید. مطمئن باشید که کارشناسان ما، در اسرع وقت با شما تماس گرفته و یک پروژه‌ی جدید و جذاب را در کنار یکدیگر، شروع خواهیم کرد.

  اسکرول به بالا